می‌خواهم محبت میلان را جبران کنم

 • می‌خواهم محبت میلان را جبران کنم

  خبرگزاری تسنیم: زلاتان ابراهیموویچ تأیید کرد که امکان دارد در ماه ژانویه میلان ملحق شود. روز گذشته (پنجشنبه) گزارش‌‌هایی منتشر شد مبنی بر اینکه ایبرا برای عقد قراردادی 6 ماهه با میلان به ارزش 2.2 میلیون یورو به توافق رسیده است.

  ابراهیموویچ گفت: به بازگشت به میلان تمایل دارم اما اگر هم قرار باشد یک فصل دیگر در لس‌آنجلس گلکسی بمانم هم مشکلی نیست. بر کسی پوشیده نیست که میلان مرا دوست دارد. من در این تیم دو سال فوق العاده را سپری کردم و خودم هم نمی‌خواستم از آن جدا شوم بلکه مرا مجبور کردند به پاری‌سن‌ژرمن بروم.

  زلاتان: می‌خواهم محبت میلان را جبران کنم

  وی افزود: با میلان جام‌ بردم و در این باشگاه بزرگ که جوی فوق‌العاده داشت آقای گل شدم. آن تیم متشکل از گروه بازیکنان باورنکردنی بود که من شانس بازی در کنارشان و بردن جام با آنها را داشتم. من می‌دانم که قهرمان شدن در ایتالیا چه ارزشی دارد. قهرمان شدن در آنجا همه چیز است.

  ابراهیموویچ ادامه داد: برای سه باشگاه بزرگ ایتالیا، یوونتوس، میلان و اینتر بازی کرده‌ام اما میلانی‌ها با من رفتار خوبی داشتند. زمانی به این تیم رفتم که از روزهای غم‌انگیز حضورم در بارسلونا ناراحت بودم اما میلان لبخند را دوباره روی لبان من برگرداند و حالا می‌خواهم محبت آنها را جبران کنم.

  با این حال نه می‌گویم که نمی‌روم و نه می‌گویم که حتماً می‌روم. ببینیم چه می‌شود. گتوسو بازیکن فوق‌العاده‌ای بود و الان هم سرمربی بزرگی است. وقتی بازی‌های میلان را تماشا می‌کنم، می‌بینم که بازیکنانش چقدر او را دوست دارند. وقتی شما با بازیکنانی مانند او برنده می‌شود، مثل من که با او اسکودتو و سوپرجام را بردم، احساس فوق‌العاده‌ای برای‌تان شکل می‌گیرد.